null
€39.90

Šortky BOHO

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Šortky BOHO

My v Sisters®️ sme sa aj túto sezónu inšpirovali farbou roka 2024, ktorou je letná Peach Fuzz. Odtieň broskyňovej sme rafinovane použili v novom letnom modely s názvom "Boho". Model je harmóniou letných kvetových rúžových odtieňov, fialových podtónov v kombinácii štýlovej broskyňovej Peach Fuzz. Farby harmonicky prelínajú, čím pripomínajú západ slnka. Šortky majú vnútorné vrecko a na bedrovej časti reflexné S. Každý kus je originál a odtieň farieb sa môže líšiť v porovnaní s fotkou.

Modelka Veronika má na sebe veľkosť XS.

Materiál:

Šortky Boho sú ušité z ľakhého funkčného materiálu LIGHT s pocitom "druhej koži". Materiál je vyrobený nv Taliansku a obsahuje 84% recyklovaného polyamidu a 16% recyklovaného elastanu. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter.

Certifikáty:

Látka použitá pri šortkách Boho z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Econyl a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.