null
€31.90
€39.90

Šortky BLOOM

Zľava

Možnosti

€31.90
€39.90
Or

Info

Info

Popis

Šortky BLOOM

Model BLOOM je bližšie k domovu. Jeho inšpirácia je jednoduchá a pritom krásna. Púpavy. Sú to Danieline najobľúbenejšie kvety a preto sme ich zvolili. Model BLOOM je naša interpretácia púpav. Myslíme si, že sú krásne, liečivé, majú veľa podôb. Kvitnú jasne na žlto, pletieme z nich vence a potom odkvitnú a môžeme z nich sfúknuť semienka na všetky strany a pritom si predstaviť, že sú to naše želania, ktoré letia do sveta, aby sa nám splnili.

Použili sme v nich Silviine ručne kreslené motívy púpav. Púpavy tiež reprezentujú návrat života, znovuzrodenie a rast zelene po studenej zime, ako aj silu a hojnosť prírody. Preto sa nám aj krásne hodili do jarnej kolekcie.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Modelka Veronika má na sebe veľkosť XS.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.