null

O nás

family.jpg

Značka SISTERS nie je len obyčajná značka - je to srdcová záležitosť nás – Silvie a Daniely - dvoch sestier :) Všetky modely sú nami vytvorené, navrhnuté či nakreslené.

Chceme, aby značka SISTERS predstavovala všetko, o čo sa ako moderné ženy usilujeme. Aby každá z nás mohla byť sama sebou, užívať si život naplno a objavovať svoj potenciál - bez ohľadu na to, kto je, odkiaľ pochádza, alebo ako vyzerá. Preto každý z našich modelov predstavuje inú ženskú charakteristiku a vyjadruje výnimočnosť nás žien - nás SISTERS. Veríme, že spoločne sme STRONGER TOGETHER :)

Rovnako, ako sa staráme jedna o druhú, záleží nám aj na našej planéte. Naše oblečenie je preto kvalitné, funkčné, štýlové a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše modely sú vyrobené z talianskych recyklovaných a udržateľných materiálov a šité výhradne u nás doma na Slovensku. Kvalitné látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk.

onas.jpg

Mali sme to šťastie, že sme celý život cestovali po svete a žili v rôznych krajinách už ako tínejdžerky. Náš zmysel pre módu a umenie začal v krásnom exotickom Zimbabwe, krajine, ktorú sme si obidve zamilovali najmä kvôli ľuďom a lokálnemu modernému umeniu. Práve tu sme sa začali venovať aj vlastnej tvorbe. Silvia absolvovala A’level Art a jej práce boli vybrané spomedzi stovky maturantov a vystavené v Národnej galérii Zimbabwe.

Táto túžba priniesť iný kúsok umenia a módy aj k nám na Slovensko sa splnila, keď po návrate domov sme spolu s manželmi otvorili galériu Amai Gallery s modernými zimbabwianskymi sochami, sieť bižutérií Pink a neskôr fashion koncepty Moloko a Cube. Boli sme prví, ktorí priniesli práve k vám:) na Slovensko značky ako: Vivienne Westwood, Marc Jacobs, Furla, Tory Burch, Pandora a iné.

Ale svet a doba a sa menia. Teraz, keď sme počas pandémie zostali viac zatvorení, využili sme tento čas kreatívne a rozhodli sme sa vytvoriť našu vlastnú značku SISTERS. Priznáme sa, že toto je náš dlho odkladaný sen. Tvoriť niečo vlastné a autentické, spojiť naše umelecké sklony, spomienky z cestovania, bohaté skúsenosti s maloobchodom a samozrejme uplatniť náš cit pre módu. Veríme, že SISTERS ti prinesie radosť, zábavu a plno endorfínov pri každej tvojej aktivite. Zároveň, že sa v našich modeloch budeš cítiť silná, sebavedomá a pripravená na akúkoľvek výzvu.

vyroba2.jpg

vyroba1.jpg