null

O nás

SISTERS nie je len obyčajná značka - je to slovenská značka dvoch sestier – Silvie a Danieli - venovaná priaznivcom ekologickej a lokálnej módy. Všetky modely navrhujeme, dizajnujeme a tvoríme v našom ateliéri. Každý model je originálny a ručne robený pre vaše pohodlie a unikátne športové zážitky.

 

sisters-label.jpg

 

Je pre nás dôležité, aby značka SISTERS predstavovala všetko, o čo sa ako moderné ženy usilujeme. Aby každá z nás mohla byť sama sebou, užívať si život naplno a objavovať svoj potenciál. Každý z našich modelov predstavuje inú ženskú charakteristiku a vyjadruje výnimočnosť nás žien - nás SISTERS.

Okrem vyzdvihnutia ženskosti, individuality a kreativity je naším cieľom ochrana životného prostredia a dosiahnutie efektívneho a pohodlného zážitku pri cvičení. Preto je naše oblečenie kvalitné, funkčné, štýlové a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Všetky naše modely sú ručne vyrobené zo špičkových talianskych recyklovaných a udržateľných materiálov a šité výhradne u nás doma, na Slovensku.

Používame prémiové materiály s vysokým podielom elastánu, aby boli modely okrem perfektnej funkčnosti aj príjemné a pohodlné. Kvalitné látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, jemné na dotyk a trvácne aj pri nadmernej záťaži. Top kvalita v spojení s funkčnosťou vás určite milo poteší. 

 

design.jpg

 

Ako prioritu vnímame minimalizovanie odpadu a recykláciu surovín. Táto filozofia je hlboko zakorenená aj v našich výrobkoch. Pri výrobe totiž používame výhradne recyklované a udržateľné materiály

 

SEAQUAL® - recyklovaný morský plastový odpad, recyklované PET fľaše

XLANCE PLAY® a ECONYL® - použití rybárske siete a priemyselné textilné zvyšky

Certifikáty OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign - tieto certifikáty potvrdzujú, že spĺňame prísne normy bezpečnosti a šetrnosti používaných materiálov 

quality-certificates.png

Mali sme možnosť cestovať po celom svete a žiť v rôznych krajinách, čo nás neustále inšpiruje k vytváraniu nových kolekcií. Náš zmysel pre módu a umenie začal v exotickom Zimbabwe, krajine, ktorú sme si obidve zamilovali najmä kvôli ľuďom a lokálnemu modernému umeniu. Práve tu sme sa začali venovať aj vlastnej tvorbe. Silvia absolvovala A’level Art a jej práce boli vybrané spomedzi stovky maturantov a vystavené v Národnej galérii Zimbabwe.

 

Túžbu priniesť odlišný typ umenia a módy k nám na Slovensko sme si začali plniť po návrate domov, keď sme s manželmi otvorili galériu Amai Gallery s modernými sochami, sieť bižutérií Pink a neskôr fashion koncepty Moloko a Cube. Priniesli sme k nám značky ako: Vivienne Westwood, Marc Jacobs, Furla, Tory Burch, Pandora a ďaľšie.

 

sisters-authors.jpg

 

Aj vďaka vašej dôvere a záujmu sme mohli expandovať a prijať do tímu našu susedu a skvelú kamošku Andy, ktorá nám pomáha so zákazníckym servisom a komunikáciou s klientmi. Rady Vám pomôžeme pri výbere správnej veľkosti či dizajnu a zodpovieme všetky otázky.

 

Našim snom je aj naďalej tvoriť niečo vlastné, autentické a funkčné v spojení s udržateľnosťou a láskavým prístupom k našej planéte. Veríme, že modely od SISTERS vám  prinesú radosť, zábavu a plno endorfínov pri každej športovej aktivite. Zároveň, že sa v našich modeloch budete cítiť silné, sebavedomé a pripravené na akúkoľvek výzvu, pretože ako SISTERS sme STRONGER TOGETHER :)