null
€19.90
€39.90

Šortky AMAI

Zľava
VYPREDANÉ

Možnosti

€19.90
€39.90

Info

Info

Popis

Dámské kraťasy AMAI

Vydaj sa s nami na dobrodružnú cestu po Afrike a ukážeme ti jej krásy.

Predstav si 1000 ročné baobaby, stádo sloníc, ktoré sprevádzajú svoje mláďatá, červené západy slnka pri vode, kde sa napájajú žirafy, zebry a gazely, ale kde opodiaľ striehnu krokodýly či levice. Pohltí ťa nezabudnuteľná divá atmosféra, kde sa farby savany zlievajú do nádherných odtieňov pieskových farieb.

Šortky AMAI sú inšpirované Afrikou. Hrajú všetkými odtieňmi savany a budeme sa v nich cítiť ako graciózne gazely:) Všetky vzory sú ručne kreslené a následne dôsledne rozložené po strihu tak, aby lichotili našim ženským postavám. Odtiene pieskových farieb od bežového piesku Južnej Afriky až po marhuľkové duny v Namíbii, ako aj tmavá farba vetiev baobabu, sú všetky súčasťou originálneho vzoru AMAI.

Prečo názov AMAI? V jazyku Shona znamená AMAI matka. Si žena, si múza, ktorá je tiež súčasťou prírody, si odvážna a silná, no krehká zároveň, presne ako ona - ako AMAI. V našom podaní je AMAI matkou naša Zem, príroda a jedinečná ženská sila.

Modelka má výšku 178cm a má veľkosť XS

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih šortiek sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu.Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvy, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)