null
€26.50
€37.90

Šortky AQUA

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€26.50
€37.90

Info

Info

Popis

Dámské kraťasy AQUA

Ako napovedá samotný názov AQUA, dopĺňame kolekciu o model inšpirovaný našou letnou hravosťou pri vode, či už na prímorskej dovolenke, jazere, potoku, kúpalisku či v bazéne. Leto je v plnom prúde a teplé letné dni sú ideálne na to, aby sme sa uvoľnili, nachvíľku zabudli na všetky starosti, nevybavené povinnosti a nechali naše telo aj ducha načerpať sily zo slnečných lúčov a pohody pri vode. AQUA je o mori, vode, vlnách, šťastí, smiechu, skákaní šípok z móla, jednoducho o pocite slobody, bezstarostnom užívaní si momentu.

Pri dizajnovaní modelu AQUA sme spojili do kontrastu grafické vlny a organickú vodnú hladinu, ako aj šplechot vody v podobe kvapiek. Hĺbku dodáva kombinácia tmavšej modrej, ktorá predstavuje hlbšie miesta morí, oceánov či jazier a sviežu tyrkysovú farbu predstavujúcu plytšie zákutia.

Šortky k modelu AQUA sú kratšie, ako naše bežné šortky, preto sú ideálnym partnerom k vode, na bicykel, na ranný letný beh či volejbal. Ako vždy sú doplnené našim ikonickým S na driekovej časti, tentokrát v bielej farbe so strieborným lemovaním reflexnou fóliou.

Spoj momenty pohody pri vode, športe či letnom leňošení s naším najnovším modelom AQUA. :)))
 
Modelka má výšku 168cm a má veľkosť XS

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih šortiek sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvy, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.