null
€40.90

Šortky ALFA - s vreckom

Možnosti

€40.90
Or

Info

Info

Popis

Šortky ALFA s vreckom

Obľúbené šortky Alfa prinášame túto sezónu aj so zadným vreckom v bedrovej časti. Vrecko je elegantne a minimalisticky zapracované, vstupná časť do priestranného vrecka s prekrytím je veľká 16 cm. Na bedrovej časti legín sa nachádza reflexné S.

Modelka Simi má na sebe veľkosť S.

Materiál:

Šortky Alfa sú ušité z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 78% polyamidu a  22% elastanu. Materiál je obohatený o 4-way strech systém a je klasifikovaný ako shaping - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter. 

Certifikáty:

Látka použitá pri šortkách Alfa z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Bluesign a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.