null
€55.90

Legíny Matcha - s bočným vreckom

Možnosti

€55.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny MATCHA s bočným vreckom

Sisters®️ vám túto sezónu prináša Legíny Matcha, ktoré vyhrávajú na plnej čiare svojou “Matcha” krásnou farbou, funkčnosťou aj skvelým materiálom.  Legíny Matcha sú ideálnym spoločníkom vďaka dostatočne hlbokému bočnému vrecku na stehne a zadnému vrecku na bedrovej časti. Zadné vrecko je elegantne a minimalisticky zapracované, vstupná časť do priestranného vrecka s prekrytím je veľká 16 cm. Na bedrovej časti legín sa nachádza reflexné S.

Modelka Veronika má na sebe veľkosť XS.

Materiál:

Legíny Matcha sú ušité z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 78% recyklovaného polyamidu a  22% recyklovaného elastanu. Materiál je klasifikovaný ako “bielastic a muscle compressive”, čím znižuje tvorbu kyseliny mliečnej pri športe a zrýchluje regeneráciu. Materiál je  “shaping - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter.

Certifikáty:

Látka použitá pri legínach Matcha z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Econyl a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.