null
€55.90

Legíny ALFA - s vreckom

Možnosti

€55.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny ALFA s vreckom

Obľúbené legíny Alfa prinášame túto sezónu aj so zadným vreckom v bedrovej časti. Vrecko je elegantne a minimalisticky zapracované, vstupná časť do priestranného vrecka s prekrytím je veľká 16 cm. Na bedrovej časti legín sa nachádza reflexné S.

Modelka Simi má na sebe veľkosť XS.

Materiál: 

Legíny Alfa sú ušité z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 68% polyamidu a 32% elastanu. Materiál je obohatený o 4-way strech systém a je klasifikovaný ako shaping - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter. 

Certifikáty:

Látka použitá pri legínach Alfa z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Bluesign a OEKO-TEX® Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.