null
€55.90

Legíny BURGUNDY- s vreckom

Možnosti

€55.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny BURGUNDY s vreckom

Originálna elegantná farba burgundy, spĺňa všetky pozitívne atribúty čiernej a navyše je farebne zaujmavejšia :) Legíny Burgundy vám so Sisters®️ prinášame túto sezónu aj so zadným vreckom v bedrovej časti. Vrecko je elegantne a minimalisticky zapracované, vstupná časť do priestranného vrecka s prekrytím je veľká 16 cm. Na bedrovej časti legín sa nachádza reflexné S.

Materiál:

Legíny Burgundy sú ušité z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 78% recyklovaného polyamidu a 22% recyklovaného elastanu. Materiál je klasifikovaný ako “bielastic a muscle compressive”, čím znižuje tvorbu kyseliny mliečnej pri športe a zrýchluje regeneráciu. Materiál je  “shaping" - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter.

Certifikáty:

Látka použitá pri legínach Burgundy z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Econyl a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.