null
€54.90

Legíny SISTERS x Jany Landl/LIVE energy

Možnosti

€54.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny SISTERS x Jany Landl/LIVE energy

Ideálny hybrid energie a štýlu ti prinášame vo forme športového oblečenia SISTERS®️ x Jany Landl/LIVE energy. Všetko čo potrebuješ pre správne naladenie na tvoj work out je tu! :)

Legíny z talianskeho funkčného materiálu, rafinovaný vzor a vysoký pás sú tvoj nový parťák pri cvičení. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko.

Keďže sa jedná o talianske materiály, kvalitné šitie na Slovensku a premyslený strih, ide tu o dlhodobý šťastný vzťah. :) Blahoželáme.

Modelka Nora má na sebe veľkosť XS.

Materiál:

Materiál LIGHT je vyrobený v Taliansku z 86% polyesteru a 14% elastanu. Je vzdušný, nepresvitavý a doslova ako druhá koža.

Certifikáty:

Látka použitá pri legínach Jany Landl/LIVE energy z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Bluesign a OEKO-TEX® Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.