null
€39.90

Crop Top SISTERS x Jany Landl/LIVE energy

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top SISTERS x Jany Landl/LIVE energy

Ideálny hybrid energie a štýlu ti prinášame vo forme športového oblečenia SISTERS®️ x Jany Landl/LIVE energy. Všetko čo potrebuješ pre správne naladenie na tvoj work out je tu! :)

Crop top sme pre teba ušili z talianskeho recyklovaného materiálu, ktorý krásne formuje a je úžasný na dotyk. Model je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou.

Modelka Nora má na sebe veľkosť S.

 Materiál:

Crop top je ušitý z mäkkého funkčného materiálu SEAQUAL®️ vyrobeného v Taliansku s obsahom 75% recyklovaného polyamidu a 25% recyklovaného elastanu. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter.

Certifikáty:

Látka použitá pri crop topu Jany Landl/LIVE energy z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty SEAQUAL® a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                   

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.