null
€28.90
€52.90

Legíny HARMONY

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€28.90
€52.90

Info

Info

Popis

Športové legíny HARMONY

Model HARMONY vznikol v spojení s myšlienkou hľadania harmónie v živote. Navzájom popretkávané organické reťaze vytvorené z grafických kresieb listou nám pripomínajú, že sme súčasťou prírody a z prírody našu harmóniu, balanc či vnútorný pokoj aj čerpáme. Jemná pistáciová farba ladí nádherne s pastelovými odtieňmi listov v ružovej, pudrovej a fialkastej. Kresbu reťazových listov sme dôsledne navrhli tak, aby krásne lemovali naše jedinečné ženské postavy a to z každého uhla :).  V modeli Harmony Sister sa budeš cítiť vždy skvelo a štýlovo, či na hodine jógy, pri tvojom pravideľnom rannom behu, s deťmi na ihrisku alebo pri potulkách mestom.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na páse všité vnútorné skryté vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený zo 100% recyklovaného polyamidu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.