null
€28.90
€52.90

Legíny AIR

Zľava
VYPREDANĚ

Možnosti

€28.90
€52.90

Info

Info

Popis

Športové legíny AIR

Legíny AIR predstavujú ľahkosť, nespútanosť, slobodu a odhodlanie. Model sme navrhli a vyskladali z ručne nakreslených vzorov, ktoré sa navzájom symbolicky a štýlovo krásne dopĺňajú. Nespútané cestovateľky lastovičky, krehké lúčne kvety, zasnené oblaky a štvorlístky prinášajúce šťastie. Zaujímavosťou legín je originálny farebný gradient vytvárajúci celkový “ombre feel”, ktorý dodáva tomuto modelu moderný a nadčasový look.

Neprestávajme snivať, nikdy sa nevzdajme našich snov a cieľov. Buďme odhodlané zdolať každú prekážku, ale nezabúdajme aj “vzlietnuť”, mať nadhľad a vedieť oceniť a prijať aj trošku šťastia :)

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu.Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.