null
€54.90

Legíny LOGOMANIA

POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€54.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny LOGOMANIA

Po organických a prírodných kolekciách sme sa vydali grafickejším smerom a vznikla kolekcia LOGOMANIA.

Táto nová kolekcia spája charakter značky Sisters s mestským „urban“ štýlom v elegantnom čierno-bielom prevedení. Motívom je homogénna typografická štruktúra, ktorá vznikla opakovaním a zrkadlením sa loga Sisters. Produkty s týmto vzorom sú výrazné a jedinečné ale zároveň vďaka svojej uniformnosti sa dajú dobre kombinovať s inými druhmi oblečenia. Vysoký pás a natočenie motívu zároveň podporujú charakter formujúcich sa legín.

Sme hrdé, že kolekcia vznikla v spolupráci s grafickým dizajnérom Radkom Čepčekom, ktorý je taktiež autorom našej vizuálnej identity a ktorého dlhodobo obdivujeme pre jeho originálny štýl a kreativitu.

Veríme, že v tejto nadčasovej, elegantnej a originálnej kolekcii sa určite nájde každá naša Sister.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Súčasťou legín je vnútorné vrecko na drieku. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)