null
€31.90
€39.90

Crop Top LOGOMANIA

Zľava
VYPREDANÉ

Možnosti

€31.90
€39.90

Info

Info

Popis

Crop Top LOGOMANIA

Po organických a prírodných kolekciách sme sa vydali grafickejším smerom a vznikla kolekcia LOGOMANIA.

Táto nová kolekcia spája charakter značky Sisters s mestským „urban“ štýlom v elegantnom čierno-bielom prevedení. Motívom je homogénna typografická štruktúra, ktorá vznikla opakovaním a zrkadlením sa loga Sisters. Produkty s týmto vzorom sú výrazné a jedinečné ale zároveň vďaka svojej uniformnosti sa dajú dobre kombinovať s inými druhmi oblečenia. 

Sme hrdé, že kolekcia vznikla v spolupráci s grafickým dizajnérom Radkom Čepčekom, ktorý je taktiež autorom našej vizuálnej identity a ktorého dlhodobo obdivujeme pre jeho originálny štýl a kreativitu.

Veríme, že v tejto nadčasovej, elegantnej a originálnej kolekcii sa určite nájde každá naša Sister.
 
Crop top je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou a nesklame žiadnu aktívnu Sister. Model je bez výstuže.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% recyklovaného polyesteru a 25% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)