null
€39.90

Športová podprsenka ALFA CROSS

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka ALFA CROSS

Podprsenka Alfa Cross, je vyvinutá na maximálnu podporu pri pohybe. Dali sme si v Sisters®️ záležať na ideálnom strihu, ako aj výbere materiálu. Poprsenka má plochú pohodlná gumičku, prekrížené dostatočne široké ramienka na chrbte a vyberateľnú výstuž. Moderný dizajn a funkčnosť v jednom nájdete v novom modely Alfa Cross od Sisters®️.

Modelka Simi má na sebe veľkosť M.

Materiál:

Podprsenka Alfa Cross je ušitá z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 68% polyamidu a 32% elastanu. Materiál je obohatený o 4-way strech systém a je klasifikovaný ako shaping - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter. 

Certifikáty:

Látka použitá pri podprsenke Alfa Cross z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Bluesign a OEKO-TEX Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.