null
€31.90
€39.90

Podprsenka FLOW

Zľava

Možnosti

€31.90
€39.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka FLOW

Dizajn FLOW sa zatiaľ v našej kolekcii SISTERS nenachádzal a je to nový, čerstvý originál :) Na dizajne sme poctivo pracovali, aby bol farebne zaujmavý a perfektne kopíroval naše krivky. Vzor FLOW naozaj sofistikovane plynie po povrchu legín a podprsenky z najkvalitnejšieho talianskeho športového materiálu.

Abstraktný vzor FLOW má športový, umelecký a zároveň jemne “urban” - čiže moderný a nadčasový charakter. Je veľmi ľahko kombinovateľný, keďže sme ho zámerne vytvorili len z dvoch farieb. Použili sme modro-fialovú farbu, ktorá bola vyhlásená, ako jedna z farieb na rok 2024 počas New York fashion week. Skombinovali sme ju s neutrálnou medenou, ktorá je takisto jednou z farieb na rok 2024 pod názvom Brush a dodáva modelu jemný kovovolesklý vzhľad.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)