null
€19.90
€38.90

Podprsenka BEAUTIFUL

Zľava

Možnosti

€19.90
€38.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka BEAUTIFUL

Model BEAUTIFUL vystihuje presne to – jedinečnú krásu každej z nás. Krása je predovšetkým o vnútornom pocite, vážiť si samú seba, byť hrdá na zdolané životné výzvy a vyzdvihnúť našu jedinečnosť. Cyklámenovo-fialová podprsenka sa výborne skombinuje buď s cyklámenovými alebo fialovými šortkami Beautiful. Set sme dôsledne navrhli tak, aby bol súčasťou fashion trendu “tone on tone”, ale vo svojom vlastnom podaní.

Športová podprsenka je šitá z viac vrstiev recyklovanej látky a tým poskytuje vysokú oporu aj pri náročných aktivitách. Súčasťou športovej podprsenky je vyberateľná výstuž, určená na to, aby model sadol každej z nás. Model je navrhnutý vo farebnej kombinácii, ktorá nádherne vynikne na brunetách ako aj na blondýnkach či zrzkách :)

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)