null
€19.90
€39.90

Šortky BEAUTIFUL – cyklámenové

Zľava

Možnosti

€19.90
€39.90
Or

Info

Info

Popis

Dámské kraťasy BEAUTIFUL

Model BEAUTIFUL vystihuje presne to – jedinečnú krásu každej z nás. Krása je predovšetkým o vnútornom pocite, vážiť si samú seba, byť hrdá na zdolané životné výzvy a vyzdvihnúť našu jedinečnosť. Cyklámenové šortky sú skombinovateľné s podprsenkou Beautiful. Set Beautiful sme dôsledne navrhli tak, aby bol súčasťou fashion trendu “tone on tone”, ale vo svojom vlastnom podaní.

Letný model BEAUTIFUL je v neprehliadnuteľnej farebnej kombinácii, ktorá nádherne vynikne na brunetách ako aj na blondýnkach či zrzkách :)

Modelka má výšku 178cm a má veľkosť S

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih šortiek sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na páse všité vnútorné skryté vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený zo 100% recyklovaného polyamidu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)