null
×
×
×
"/>

Review your cart

Tvoj košík je momentálne prázdny

100% MADE IN SLOVAKIA

Podprsenka WILD AND FREE

€38.90

WILD AND FREE

Keď už si musíme na dovolenku ešte chviľku počkat, rozhodli sme sa navrhnúť pre vás model vo výraznej smaragdovej farbe, ktorý vznikol vďaka spomienkam na úžasnú Kostariku. Oáza bujnej zelene, pokoja a ekologického zmýšľania. Kostarika je ekologicky zameraná krajina, kde až 1/4 tvoria chránené územia a národné parky. Výrazným prvkom na zadnej strane modelu je nádherný dúhový kolibrík Mangrove, jedinečný druh kolibríka, ktorého nájdete poletovať len na pacifickom pobreží Kostariky. Športová WILD AND FREE podprsenka je rafinovane šitá s vnútorným stehom bez lemovky, vďaka ktorému je model velmi príjemný na nosenie a poskytuje tu správnu oporu aj pri náročných aktivitách. Súčasťou športovej podprsenky je vyberateľná výstuž, určená na to, aby model sadol každej z nás.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

Pri preprave tvojich produktov Sisters, ktoré si si cez náš web kúpila, používame spoľahlivú firmu DPD. Balíček obdržíš do dvoch pracovných dní prostredníctvom služby DPD Home. Ak si objednávaš tovar z Českej Republiky, Rakúska, Maďarska a Poľska (zdravíme našich susedov) - používame promptnú službu DPD Classic, ktorá ťa tiež nenechá čakať. Nezaubdni, že nákup v hodnote nad 70 Eur ti dopravíme zadaramo. 

Ponúkame 3 spôsoby platby a to:

1. Platobnou kartou: pri platbe kartou cez náš e-shop používame partnera Stripe, ktorý je jedným z najspoľahlivejších a najbezpečnejších platobných brán. Tak netreba sa ničoho obávat’. 

2. Prevodom na účet:

  • Názov banky: Tatra banka, a.s.
  • Na účet: SistersLabel s.r.o.
  • IBAN: SK92 1100 0000 0029 4710 0281
  • Účet je vedený v eurách.

3. Dobierkou: zadarmo ;-)

Ďakujeme
Tvoje Sisters

ikona-leginy.png

tab-leginy.jpg

 

ikona-podprsenka.png

tab-podprs.jpg

 

ikona-sortky.png

tab-sortky.jpg

Súvisiace produkty

Customers Also Viewed