null
€19.90
€38.90

Podprsenka WILD AND FREE

Zľava

Možnosti

€19.90
€38.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka WILD AND FREE

Model vo výraznej smaragdovej farbe, vznikol vďaka spomienkam na úžasnú Kostariku. Oáza bujnej zelene, pokoja a ekologického zmýšľania. Kostarika je ekologicky zameraná krajina, kde až 1/4 tvoria chránené územia a národné parky. Výrazným prvkom na zadnej strane modelu je nádherný dúhový kolibrík Mangrove, jedinečný druh kolibríka, ktorého nájdete poletovať len na pacifickom pobreží Kostariky. Športová WILD AND FREE podprsenka je rafinovane šitá s vnútorným stehom bez lemovky, vďaka ktorému je model velmi príjemný na nosenie a poskytuje tu správnu oporu aj pri náročných aktivitách. Súčasťou športovej podprsenky je vyberateľná výstuž, určená na to, aby model sadol každej z nás.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Modelka má výšku 178cm a má veľkosť S

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)