null
€39.90

Podprsenka MATCHA Light

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Podprsenka MATCHA LIGHT

Rafinovaný a prepracovaný strih podprsenky Matcha light je tvoj must have doplnok na toto leto. Podprsenku prinášame z dielne Sisters®️ v štýlovej zelenej farbe v kombinácii s plochou “tone on tone” čiernou Sisters®️ logo gumičkou vyrobenou v Taliansku. Podprsenka je ideálna na jógu, šport, k letnému oblečeniu či na pláž.

Modelka Veronika má na sebe veľkosť S.

Materiál:

Podprsenka Matcha Light je ušitá z mäkkého funkčného materiálu vyrobeného v Taliansku s obsahom 78% recyklovaného polyamidu a 22% recyklovaného elastanu. Materiál je klasifikovaný ako “bielastic a muscle compressive”, čím znižuje tvorbu kyseliny mliečnej pri športe a zrýchluje regeneráciu. Materiál je  “shaping" - čiže tvarujúci. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter. Plochá gumička, ktorá je súčasťou podprsenky je vyrobená v Taliansku.

Certifikáty:

Látka použitá pri podprsenke Matcha Light z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty Econyl a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.