null
€19.90
€38.90

Podprsenka HARMONY

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€19.90
€38.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka HARMONY

Model HARMONY vznikol v spojení s myšlienkou hľadania harmónie v živote. Navzájom popretkávané organické reťaze vytvorené z grafických kresieb listou nám pripomínajú, že sme súčasťou prírody a z prírody našu harmóniu, balanc či vnútorný pokoj aj čerpáme. Jemná pistáciová farba ladí nádherne s pastelovými odtieňmi listov v ružovej, pudrovej a fialkastej.

Nový strih podprsenky sme skrášlili o dvojité pevné tenšie ramienka, ktoré sú rafinovane prekrížené na zadnej časti. Športová podprsenka je šitá z viac vrstiev recyklovanej látky a tým je maximálne funkčná aj pri náročnejších športových aktivitách ako aj esteticky navrhnutá tak, aby sme sa v nej každá cítila výborne.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.