null
€28.90
€52.90

Legíny WILD AND FREE

Zľava
VYPREDANÉ

Možnosti

€28.90
€52.90

Info

Info

Popis

Športové legíny WILD AND FREE

Model vo výraznej smaragdovej farbe, vznikol vďaka spomienkam na úžasnú Kostariku. Oáza bujnej zelene, pokoja a ekologického zmýšľania. Kostarika je ekologicky zameraná krajina, kde až 1/4 tvoria chránené územia a národné parky. Malebnú faunu a bujnú flóru, ktoré sú súčasťou vzoru, nájdete aj v exotických kostarických daždových pralesoch. Výrazným prvkom legín WILD AND FREE je nádherný dúhový kolibrík Mangrove, jedinečný druh kolibríka, ktorého nájdete poletovať len na pacifickom pobreží Kostariky.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.