null
€54.90

Legíny MERMAID

POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€54.90

Info

Info

Popis

Športové legíny MERMAID

V jednoduchosti je krása. Vybrali sme pre naše Sisters do kolekcie jar/leto 2023 odtieň sýtej smaragdovej farby, ktorý je výrazný a zároveň sa ľahko zladí s ostatnými kúskami tvojho šatníka. Materiál je nový, ešte pružnejší, nakoľko obsahuje o 2% viac elastanu. Novými technológiami v rámci výroby športových a udržateľných látok sa dosiahlo, že krytie látky je výnimočne kvalitné a komfort ešte vyšší. Sme hrdé, že ti môžeme predstaviť model MERMAID, ktorý je pre nás synergiou kvality športového materiálu, pohodlia a podmanivej farby oceánu. Recyklovaný polyamid má tvarujúcu kompresiu a je 100% nepresvitavý. Ak uvažujete medzi dvoma veľkosťami a preferujete menej formujúci strih, odporúčame sa prikloniť k väčšej veľkosti.

 

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko.d Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 78 % polyamidu a 22 % elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)