null
€50.00
€62.90

Legíny TERMO FLOWER POWER WINTER

Zľava
VYPREDANĚ

Možnosti

€50.00
€62.90

Info

Info

Popis

Športové legíny TERMO FLOWER POWER WINTER

Čierna klasika obohatená o novú verziu obľúbeného vzoru FLOWER POWER, s názvom FLOWER POWER WINTER. Nami vytvorený originálny dizajn FLOWER POWER prichádza túto zimu v príťažlivých chladnejších farbách sivo-fialovej, čiernej a s akcentom magenty. S novým FLOWER POWER WINTER budeš vyzerať skvele a zároveň si môžeš užiť dni plné zážitkov v pohodlí a teple. SISTERS Termo materiály ti to umožnia, vďaka svojim termoizolačným a antibakteriálnym vlastnostiam.

Originálna potlač kvetov na pravom lýtku esteticky prechádza do čiernej farby legín. Legíny krásne ladia s našou termo mikinou FLOWER POWER WINTER a spolu tvoria ideálny pár do sychravejších dní a zážitkov v prírode.

Termo legíny SISTERS sú ušité z mäkkej a teplej látky so špičkovými termoizolačnými vlastnosťami. Zvnútra legín je jemný hrejivý flís. Prémiová talianska látka je ľahká, príjemná a poddajná. Naše termo legíny sú dostatočne hrejivé, aby vám spríjemnili obľúbenú lyžovačku, či zasneženú prechádzku lesom :)

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku.