null
€54.90

Legíny FLOWER POWER

Možnosti

€54.90
Or

Info

Info

Popis

Legíny FLOWER POWER

Inšpiráciu na kolekciu Flower Power sme brali ako vždy z prírody. Ručne sme namaľovali kvety, ktoré sme potom graficky upravili a rozložili po strihu. Zámerom tohto letného dizajnu bolo, aby sme žiarili farbami, ktoré nám dodajú energiu, vitalitu a v kombinácií s kvetmi aj ženskú nežnosť a silu. Abstraktný vzor látky vznikol trošku s kombináciou “nekombinovateľného” :)  grafické kvety,   štipka pop artu, jemná stuha, ktorá prechádza celým vzorom a tým aj celou postavou. Všetky ručne kreslené elementy sú vo výrazných teplých žiarivých farbách: červenej, ružovej, oranžovej a s ľahkým akcentom bielej.

Dôležitý pre nás bol aj význam takto sfarbených kvetov, kde červené kvety symbolizujú vášeň a romantiku, ružové kvety šťastie a jemnosť a oranžová radosť a entuziazmus. Všetky farby sú energizujúce a povzbudivé.

Veríme, že v legínach Flower Power sa budeš cítiť úžasne a žiariť energiou.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko.d Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)