null
€50.00
€62.90

Legíny TERMO EKO-BARBIE

Zľava
VYPREDANÉ

Možnosti

€50.00
€62.90

Info

Info

Popis

Športové legíny TERMO EKO-BARBIE

Kto povedal, že zima musí byť fádna? S našími termo legínami EKO-BARBIE, si zimu užiješ naplno a v plnej kráse. Výrazná ružová ťa rozveselý každý chladný deň. Legíny EKO-BARBIE sú skutočne žiarivé a zároveň, naozaj eko. Sú ušité z funkčnej, zateplenej termo látky - recyklovaného polyamidu, vyrobeného v Taliansku. V EKO-BARBIE sa určite v snehu nestratíš.

Termo legíny SISTERS sú ušité z mäkkej a teplej látky so špičkovými termoizolačnými vlastnosťami. Zvnútra legín je jemný hrejivý flís. Prémiová talianska látka je ľahká, príjemná a poddajná. Má špeciálne termoizolačné a antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým sú legíny ideálne na všetky zimné športy. Naše termo legíny sú dostatočne hrejivé, aby vám spríjemnili obľúbenú lyžovačku, či zasneženú prechádzku lesom :).

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 100% recyklovaného polyamidu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku.