null
€28.90
€52.90

Legíny ART

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€28.90
€52.90

Info

Info

Popis

Športové legíny ART

Naše najnovšie legíny na sezónu jar/leto 2022 nesú názov ART, nakoľko sú inšpirované umením a zároveň dovolenkovou pohodou – slnkom a morom. Tieto legíny sú vlastne plátnom, kde Silvia použila maľbu, kresbu a sprejpaint, čím vytvorila originálny obraz. Tento obraz sme potom aplikovali na legíny tak, aby krásne obopol a formoval naše jedinečné postavy. Zámerne sme nechali priznané ťahy štetca akoby nakreslené priamo na tele. Tmavšie línie predstavujúce morské vlny sa tiahnu pozdĺž celej siluety našich postáv a zároveň krásne rysujú naše krivky.

Umenie, slnko, more, voľnosť, ženskosť ... vydaj sa s nami na dobrodružnú cestu letom!

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Súčasťou legín je vnútorné vrecko na drieku. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)