null
€39.90

Crop Top BRAVE

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top BRAVE

Model, ktorý zaručene zanechá dojem. Štýlový a nami špeciálne navrhnutý leopardí vzor v podaní BRAVE oslavuje silu každej z nás, aby sme sa pri dobývaní  sveta cítili jednoducho úžasne. Crop top sme pre vás ušili z talianskeho recyklovaného materiálu, ktorý krásne formuje a je úžasný na dotyk. Model je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou a nesklame žiadnu aktívnu Sister. Crop top je bez výstuže.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% recyklovaného polyesteru a 25% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.