null
€39.90

Crop Top FLOWER POWER

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top FLOWER POWER

Inšpiráciu na kolekciu Flower Power sme brali ako vždy z prírody. Ručne sme namaľovali kvety, ktoré sme potom graficky upravili a rozložili po strihu. Zámerom tohto letného dizajnu bolo, aby sme žiarili farbami, ktoré nám dodajú energiu, vitalitu a v kombinácií s kvetmi aj ženskú nežnosť a silu. Abstraktný vzor látky vznikol trošku s kombináciou “nekombinovateľného” :)  grafické kvety, štipka pop artu, jemná stuha, ktorá prechádza celým vzorom. Všetky ručne kreslené elementy sú vo výrazných teplých žiarivých farbách: červenej, ružovej, oranžovej a s ľahkým akcentom bielej.

Dôležitý pre nás bol aj význam takto sfarbených kvetov, kde červené kvety symbolizujú vášeň a romantiku, ružové kvety šťastie a jemnosť a oranžová radosť a entuziazmus. Všetky farby sú energizujúce a povzbudivé.

Veríme, že v našom novom letnom modeli sa budeš sa cítiť úžasne a žiariť energiou.

Crop top je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou a nesklame žiadnu aktívnu Sister. Model je bez výstuže.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% recyklovaného polyesteru a 25% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)