null
€31.90
€39.90

Crop Top BRAVE SAND

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€31.90
€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top BRAVE SAND

V našej kolekcii jar/leto 2023 ti prinášame tvoj obľúbený model BRAVE v novej farebnej kombinácii. BRAVE SAND bol inšpirovaný prírodou aj módou. Zaujali nás farby piesku Namíbijskej púšte, západy slnka v Okavango delte, červená zem subtropickej Afriky. Našou múzou bola divoká, nepredvídateľná a nespútaná zem a príroda. Afrika nás jednoducho naďalej inšpirovala aj v jarnej kolekcii ?.

Zároveň sme však sledovali aj trendy v módnom svete, kde sa odtiene elegantných teplých farieb zlato-hnedej, medenej a  tehlovej používajú s veľkou obľubou v jarných kolekciách. Výsledok je dnešná kombinácia BRAVE SAND, ktorá je spojením prírody a synergie elegantných zemitých farieb. Veríme, že táto farebná kombinácia ťa správne naladí na letnú atmosféru, slnko a dobrodružstvá.

Crop top je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou a nesklame žiadnu aktívnu Sister. Model je bez výstuže.

Modelka Peťa má na sebe veľkost S.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% recyklovaného polyesteru a 25% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.