null
€39.90

Crop Top BOHO

Možnosti

€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top BOHO

V Sisters®️ sme sa aj túto sezónu inšpirovali farbou roka 2024, ktorou je letná Peach Fuzz. Odtieň broskyňovej sme rafinovane použili v novom letnom modely s názvom "Boho". Model je harmóniou letných kvetových rúžových odtieňov, fialových podtónov v kombinácii štýlovej broskyňovej Peach Fuzz. Farby sa harmonicky prelínajú, čím pripomínajú západ slnka.

Strih crop topu je vynikajúci na šport aj bežné nosenie. Crop top je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku. 

Modelka Veronika má na sebe veľkosť M.

Materiál:

Crop top Boho je ušitý z mäkkého funkčného materiálu SEAQUAL®️ vyrobeného v Taliansku s obsahom 75% recyklovaného polyamidu a 25% recyklovaného elastanu. Tieto vlastnosti, ako aj vysoký pomer elastanu zaručujú ideálnu kombináciu na cvičenie. Materiál je plne krycí, 100% nepresvitavý. Navyše obsahuje aj 50 UV filter.

Certifikáty:

Látka použitá pri crop topu Boho z dielne Sisters®️ spĺňa certifikáty SEAQUAL® a OEKO-TEX®️ Standart 100.

SISTERS®️ vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                   

Prečo symbol S? Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS®️, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS®️ sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.