null
€19.90
€38.90

Podprsenka STRONGER TOGETHER

Zľava
POSLEDNÉ VEĽKOSTI

Možnosti

€19.90
€38.90
Or

Info

Info

Popis

Športová podprsenka STRONGER TOGETHER

Úžasne elegantná kombinácia zlato-čierneho modelu vám sľubuje, že je univerzálny a ľahko skombinovateľný. Spojili sme nadčasovú jednoduchosť obohatenú o výrazné SISTERS DNA:). Model predstavuje všetko, o čo sa ako moderné ženy usilujeme. Aby každá z nás mohla byť sama sebou, užívať si život naplno a objavovať svoj potenciál. A nezabúdajme, že spoločne sme STRONGER TOGETHER. Rovnako, ako sa staráme jedna o druhú, záleží nám aj na našej planéte. Naše oblečenie je preto kvalitné, funkčné, štýlové a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Športová podprsenka je šitá z viac vrstiev recyklovanej látky a tým poskytuje vysokú oporu aj pri náročných aktivitách. Zdobená je elegantnou čiernou lemovkou.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej strane, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený z recyklovaného 80% polyesteru a 20% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.