null
€63.90
€79.90

Mikina TERMO FLOWER POWER RED

Zľava

Možnosti

€63.90
€79.90

Info

Info

Popis

Mikina TERMO FLOWER POWER 

Abstraktné kvety a trošku pop artu vo výrazných teplých odtieňoch je presne to, čo potrebuješ na zahriatie v tomto chladnom období. SISTERS mikina FLOWER POWER je hrejivá zvonka aj zvnútra.

Model má výrazný vzor a jemne priliehavý strih, ktorý lichotí našim krivkám a zároveň je funkčný. Potlač kvetov esteticky prechádza do čiernej farby na spodnej časti modelu.

SISTERS mikiny sú šité zo špeciálnych termolátok vyrobených na športové účely z 86% recyklovaného polyesteru a 14% recyklovaného elastanu. Materiál je zvnútra počesaný a zvonku hladký. Vyznačuje sa termoizolačnými a antibakteriálnymi vlastnosťami a 4 way stretch systémom.

Model má vpredu 2 pohodlné vrecká, kapucňu a kvalitný YKK zips v plnej dĺžke mikiny. Mikina obohatená o štýlové SISTERS logo na rukáve, zipse a etiketu s logom na ľavom boku pri vrecku. Mikina je príjemného priliehavého strihu. Pri výbere veľkosti sa odporúčame držať veľkostnej tabuľky. Ak uvažujete medzi dvoma veľkosťami a preferujete menej priliehavý strih, odporúčame sa prikloniť k väčšej veľkosti.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Kladieme dôraz na to, aby strih legín sadol každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Neprehliadnuteľné symbolické S na zadnej driekovej časti, obohatené o reflexné prvky, nie je len symbolom SISTERS, ale aj životnej rovnováhy. Tak ako aj Yin Yang symbol nám pripomína, že život je častokrát o vyvažovaní a uvítaní harmónie. My SISTERS sa navzájom podporujeme a prijímame jeho výzvy.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku.