null
€89.90

Mikina TERMO ALFA

VYPREDANÉ

Možnosti

€89.90

Info

Info

Popis

Mikina TERMO ALFA 

Čierna klasika nesklame. Naša termo mikina ALFA s tmavošedými prvkami na rukávoch a v kapucni bude spoločníkom, ktorý ťa bude v chladnom období verne sprevádzať. Pohodlie, termoizolačné vlastnosti materiálu, ako aj jednoduché zladenie k oblečeniu sú výhody SISTERS mikiny ALFA. Model má jemne priliehavý strih, ktorý lichotí našim krivkám a zároveň je funkčný. Mikina ALFA je ušitá z hrubšej termolátky ako ostatné naše modely.

SISTERS mikiny sú šité zo špeciálnych termolátok vyrobených na športové účely z 86% recyklovaného polyesteru a 14% recyklovaného elastanu. Materiál je zvnútra počesaný a zvonku hladký. Vyznačuje sa termoizolačnými a antibakteriálnymi vlastnosťami a 4 way stretch systémom.

Model má vpredu 2 pohodlné vrecká, kapucňu a kvalitný YKK zips v plnej dĺžke mikiny. Mikina obohatená o štýlové SISTERS logo na rukáve, zipse a etiketu s logom na ľavom boku pri vrecku.  Mikina je príjemného priliehavého strihu. Pri výbere veľkosti sa odporúčame držať veľkostnej tabuľky. Ak uvažujete medzi dvoma veľkosťami a preferujete menej priliehavý strih, odporúčame sa prikloniť k väčšej veľkosti.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. 

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                     

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku.