null
€19.90
€39.90

Crop Top FUTURE MAGENTA

Zľava

Možnosti

€19.90
€39.90
Or

Info

Info

Popis

Crop Top FUTURE MAGENTA

The Future is bright. :) Preto ti obľúbený model FUTURE prinášame na sezónu jar/leto vo farbe roka 2023, ktorou je Viva Magenta! Experti z Pantone Color Institute, ktorí prinášajú farbu roka už posledné dve desaťročia, sa rozhodli, že tento rok bude ružový. :) A tak to vidíme aj my v Sisters. Rozhodli sme sa model FUTURE vydať v ružovom vydaní v kombinácií s odtieňom modro-fialovej.

Nový model nesie v sebe jemný “super hero” element, s ktorým sme sa vyhrali. Keď sme si vyskúšali vzorky nového modelu FUTURE MAGENTA, cítili sme sa silné, plné energie a že zvládneme všetko, čo na nás ten život zase vymyslí. Takto zvolené farby a technický model FUTURE nám pripomenul, že my ženy sme vlastne naozaj Superženy - Superwomen.

Crop top je strategicky šitý z dvoch vrstiev látky a má všitú pohodlnú gumičku, ktorá je výbornou oporou a nesklame žiadnu aktívnu Sister. Model je bez výstuže.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% recyklovaného polyesteru a 25% recyklovaného elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.