null
€11.90

Čelenka ALFA

Možnosti

€11.90
Or

Info

Info

Popis

Letná čelenka ALFA

Letná čelenka ALFA, s úpravou 2DRY je vynikajúci doplnok pri letných aktivitách. Materiál z ktorého je čelenka ušitá je určený na vysoký športový výkon, kedže ma rýchloschnúci, vysoko evaporačný a ochladzovací účinok. Hydrofilná úprava je založená na princípe absorpcie a rozptyľovania vlhkosti s cieľom podporiť rýchle odparovanie. Prostredníctvom kapilárneho efektu odvádza pot z pokožky, takže textília zostáva na tele suchšia.  Zároveň je látka mäkká a poddajná, takže je príjemná na dotyk.

Čelenka je z bočnej strany obohatená o štýlové logo SISTERS a výborne sa hodí k našim kolekciám, ale aj samotná poteší teba alebo tvojich blízkych ako darček.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

Materiál použitý na novú športové čelenku ALFA spĺňa náročné kritériá následujúcich certifikátov:

Model je vyrobený z 75% polyesteru a 25% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)