null
€11.90

Čelenka TERMO BRAVE

Možnosti

€11.90
Or

Info

Info

Popis

Čelenka TERMO BRAVE

Pohodlná a zateplená čelenka z termomateriálu je vynikajúci “must have” doplnok na jeseň či zimu. Kvalitný celorecyklovaný taliansky materiál a originálny vzor BRAVE sú dva v jednom: som v teple a vyzerám skvelo :) Čelenka sa výborne hodí k našim kolekciám, ale aj samotná poteší teba alebo tvojich blízkych ako darček.

Z bočnej strany je obohatená o štýlové logo SISTERS a na zadnej strane sa nachádza štítok s logom a odkazom Perfect as you are.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk.

Model je vyrobený z 86% polyesteru a 14% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov XLANCE PLAY, látka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš, ECONYL®: materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX®, STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)