null
€39.90
€44.90

Tielko BRAVE

Zľava

Možnosti

€39.90
€44.90
Or

Info

Info

Popis

Funkčné športové tielko BRAVE

Predstavujeme ti náš nový prírastok do rodiny funkčného športového oblečenia značky Sisters: športové funkčné tielko s úpravou materiálu 2DRY. Materiál je určený na vysoký športový výkon, kedže ma rýchloschnúci, vysoko evaporačný a ochladzovací účinok. Hydrofilná úprava je založená na princípe absorpcie a rozptyľovania vlhkosti s cieľom podporiť rýchle odparovanie. Prostredníctvom kapilárneho efektu odvádza pot z pokožky, takže textília  zostáva na tele suchšia.  Zároveň je látka mäkká a poddajná, takže je príjemná na dotyk. Materiál použitý na nové funkčné športové tielko Sisters spĺňa náročné kritériá následujúcich certifikátov:Štýlový a nami špeciálne navrhnutý leopardí vzor v podaní BRAVE oslavuje silu každej z nás, aby sme sa pri dobývaní sveta cítili jednoducho úžasne. Vzor sme cielene navrhli a umiestnili tak, aby lichotil našim ženským krivkám. Tielko má priliehavý strih, zároveň však necháva voľnosť pohybu, čo umožňuje aj padavý materiál s úpravou 2DRY.  Vpredu je tielko kratšie, zadná časť je dlhšia. Ramienka sú tvorené našou signature logo gumičkou Sisters vyrobenou v Taliansku v elegantnom čiernom tón v tóne prevedení. Zvolili sme túto variantu pred lacnejšími variantami mimo EU, keďže kvalita, trvácnosť, vzhľad a funkčnosť je takto neporovnateľne vyššia.

Veríme, že ti funkčné športové tielko Brave z našej dielne Sisters bude robiť radosť a nájdeš v ňom verného spoločníka pri tvojich obľúbených aktivitách.

Modelka má výšku 178cm a má veľkosť S

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

Model je vyrobený zo 75% polyesteru a 25% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.