null

Zodpovedné nakupovanie

Zverejnila Andrea Nováková, 02.07.23

Zodpovedné nakupovanie

Legíny sa stali jedným z najobľúbenejších kúskov odevu pre ženy v posledných rokoch. Sú pohodlné a môžete ich nosiť na rôzne príležitosti. Legíny sú základom každého šatníka na cvičenie. Poskytujú pohodlie, podporu a flexibilitu, vďaka čomu sa môžete voľne pohybovať bez akýchkoľvek obmedzení. Avšak, keď si kupujete nové legíny, mali by ste zvážiť nielen to, ako dobre vyzerajú, ale aj ich udržateľnosť a dopad na životné prostredie.

My v SISTERS dbáme na životné prostredie

V posledných rokoch sa zvyšuje povedomie o dopade módy na životné prostredie. Práve preto sa výrobcovia začínajú sústrediť na udržateľnosť a vytvárajú legíny z organických materiálov a recyklovaných materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Takou je aj značka SISTERS , ktorá používa recyklované a udržateľné materiály pri výrobe svojich modelov. Máme v ponuke podprsenky, crop topy, šortky, čelenky a v zimnom období termo bundy a termo legíny. Všetky produkty SISTERS sa šijú lokálne na Slovensku. Podpora lokálnych výrobcov je prospešná pre všetkých. Pri výrobe legín sa minimalizuje použitie chemikálií, ktoré môžu poškodzovať pôdu a znečisťovať vodu. Kúpou SISTERS oblečenia spoločne pomáhame znížiť množstvo odpadu, ktoré končí na skládke či v oceánoch. SISTERS legíny sú vyrobené z udržateľných a recyklovaných látok, ktoré sú mäkké a pohodlné na nosenie. Veľmi dbáme na výber tých najlepších materiálov pre naše produkty a naše legíny nie sú výnimkou.

SISTERS ponúka širokový výber udržateľných materiálov

Ak hľadáte legíny, ktoré sú nielen štýlové, ale aj udržateľné, máte na výber z množstva možností. Vyberte si legíny z organických materiálov alebo z recyklovaných materiálov a budete vedieť, že ste urobili niečo dobré pre životné prostredie.

Okrem legín môžete zvážiť aj našu letnú NOVINKU - letné tielka z rýchloschnúceho eko-materiálu s povrchovou úpravou 2DRY. Tento druh materiálu je ideálny pre letné dni, pretože rýchlo schne a nezostáva mokrý. To znamená, že môžete byť vonku aj v horúcom počasí a stále sa cítiť pohodlne a suché.

Univerzálnosť

Pri výbere legín a letných tielok z udržateľných materiálov nezabudnite tiež zvážiť ich univerzálnosť a využiteľnosť. Snažte sa vyberať kúsky, ktoré môžete kombinovať s rôznymi topmi, topánkami a doplnkami. Týmto spôsobom získate viacero outfitov z jedného kúsku oblečenia a minimalizujete množstvo oblečenia v skrini. Na záver, keď si kupujete nové legíny, športové topy alebo letné tielka, zvážte ich vplyv na životné prostredie. Vyberte si udržateľné kúsky z organických alebo recyklovaných materiálov a minimalizujte svoj vplyv na planétu. Vaše oblečenie môže byť nielen štýlové, ale aj priateľské k životnému prostrediu. Spoločne toho dokážeme viac – SISTERS STRONGER TOGETHER.