null

Cíť sa skvele a buď túto dovolenku štýlová s našou NOVINKOU – Aqua!

Zverejnila Daniela Unkovski Jančíková, 15.08.23

Cíť sa skvele a buď túto dovolenku štýlová s našou NOVINKOU – Aqua!

Štýlové šortky, ktoré sme navrhli v tyrkysových odtienoch oceánu ti zaručia, že sa budeš toto leto cítiť skvele. Dĺžka legín je o 6cm kratšia od našich klasických biker šortiek. Je to Ideálny spoločník na letné obdobie a dovolenku. Krásne sa doladíš aj s našou novinkou - podprsenkou Aqua - ktorá je ideálna podprsenka do fitka, či tvoj obľúbený parťák na všetky vodné športy.

Okrem moderného vzhľadu, je náš set Aqua úžasne pohodlný a pri tom prispieva k udržateľnejšiemu spôsobu života. Set je ideálny spoločník pri morských dobrodružstvách a zároveň chráni oceán. V tomto článku sa pozrieme na výhody a dôvody, prečo by mal byť práve náš set Aqua súčasťou tvojho letného, udržateľného šatníka.

Štýl a pohodlie

Krátké legíny v modrej farbe oceánu sú štýlovým kúskom, ktorý je v súlade s módnymi trendmi a zároveň univerzálny pre rôzne príležitosti. Ich ľahký udržatľný materiál a elastický vysoký pás zabezpečí pohodlné nosenie, čo je dôležité v teplých letných mesiacoch. Tieto kraťasy sú tiež výborným doplnkom k plavkám, letným topom alebo tunikám. Sú vhodné na prechádzky po pláži, športové aktivity, alebo jednoducho pre oddych na slnku. Výraznú tyrkysovú farbu si tento august zamiluješ!

Udržateľnosť a ochrana oceánu

Pri výbere setu Aqua v modrej farbe oceánu môžeme podporiť udržateľnosť a ochranu fauny a flóry našich morí a oceánov. Sisters je značka, ktorá sa pri výrobe športového oblečenia zameriava na udržateľný spôsob výroby a používame výhradne prémiové recyklované materiály a ekologicky šetrné alternatívy. Týmto spôsobom sa minimalizuje negatívny environmentálny vplyv a zároveň sa prispieva k zníženiu množstva odpadu vo svete. Výberom udržateľných legín môžeme mať pozitívny vplyv na životné prostredie a prispeť k zachovaniu krás oceánu a jeho ekosystémov.

Viacúčelové využitie

Krátke legíný a podprsenku Aqua využijete celé leto! Môžu slúžiť ako trendy kúsok pre každodenné letné outfity, ako aj praktický doplnok pre aktivity na pláži, ako je napríklad plávanie, surfovanie alebo plážový volejbal. Sú ideálne na cestovanie a dovolenky, nakoľko sa ľahko uskladnia (zbalíte si ich aj do tej najmenšej ručnej batožiny:) sú rýchlo schnúce, funkčné a pohodlé a jednoduchovýborný kúsok oblečenia pre rôzne letné dobrodružstvá.

Originálny dizajn

Set Aqua je autorský dizajn. Jedna zo sestier v Sisters, Silvia, nakreslila a vymyslela jedinečnú grafickú potlač. Pri dizajnovaní modelu sme spojili do kontrastu grafické vlny a organickú vodnú hladinu, ako aj šplechot vody v podobe kvapiek. Hĺbku dodáva kombinácia tmavšej modrej, ktorá predstavuje hlbšie miesta morí, oceánov či jazier a sviežu tyrkysovú farbu predstavujúcu plytšie zákutia. Výrazné odtiene tyrkysovej, vyniknú na každej z nás, najmä v tomto letnom slnečnom období. Zamilujete si grafické vlny, ktoré krásne formujú každú ženskú postavu.

Presvedčili sme ťa :)

Set Aqua je jednoducho láska. Štýlový set v modrej farbe oceánu sa stane toto leto tvojím nerozlučiteľným spoločníkom. Vďaka každej Sister, ktorá si set kúpi, takto spoločne prispievame k ochrane našej planéty. Ďakujeme, že nás podporuješ. SISTERS CARE