null
€15.00

Čelenka CHARITATÍVNA KOLEKCIA "NIE RAKOVINE"

Možnosti

€15.00
Or

Info

Info

Popis

Športová Čelenka CHARITATÍVNA KOLEKCIA "NIE RAKOVINE"

Predstavujeme Vám unikátnu kolekciu na podporu ženského zdravia, ktorá vznikla v spolupráci s organizáciou NIE RAKOVINE. Lebo kým máme jedna druhú, podržíme sa ako SISTERS a nič nás len tak nezlomí.

Fundraisingový projekt, aký tu ešte nebol, spája túžbu pomôcť a chuť žiť a hýbať sa. Hovorí nielen o dôležitosti prevencie, ale aj o ženskej energii a vzájomnej podpore. Spolu sme totiž nezastaviteľné a môžeme povedať NIE rakovine, ale aj ÁNO šťastiu, láske, zážitkom, výzvam.

Kolekcia vznikla spojením dvoch farieb: ružovej, ktorá je symbolom prevencie rakoviny prsníka a tyrkysovej, ktorá sprevádza prevenciu krčka maternice. Farebnú kombináciu sme vložili do ručne kresleného kvetového abstraktného vzoru.

Sme hrdé a poctené touto spoluprácou, kde výťažok z predaja kolekcie sa použije na podporu onkologických pacientskych poradní NIE RAKOVINE.

Náš slogan SISTERS STRONGER TOGETHER symbolizuje aj silu športu, ako veľmi dôležitej prevencie rakoviny.  Láska k pohybu je predsa láska k životu a svojmu telu.

Udržateľná móda "Slow Fashion"

SISTERS vyrába oblečenie výhradne z kvalitných talianskych recyklovaných a udržateľnych materiálov. Prémiové látky, z ktorých šijeme, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Športová čelenka je šitá zo špeciálneho rýchloschnúceho materiálu 2DRY. Je vynikajúci “must have” doplnok na veterné dni, pri behu či na korčule. Čelenka je šitá z dvoch vrstiev funkčnej látky, je veľmi príjemná na má perfektnú odvod vlhkosti. Z bočnej strany je model obohatený o štýlové logo SISTERS a na zadnej strane sa nachádza štítok s logom a odkazom Perfect as you are.

Naším cieľom je tvoriť modely, ktoré sú pohodlné a štýlové, určené na šport či chvíle pohody.

 

Model je vyrobený z 75% polyesteru a 25% elastanu. SISTERS vyrába oblečenie z kvalitných talianskych materiálov SEAQUAL®, látka je vyrobená z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, XLANCE PLAY®, ECONYL®, materiál vyrobený z použitých rybárskych sietí, priemyselných textilných zvyškov a látky s certifikátom OEKO-TEX® STANDART 100 a Bluesign. Použité materiály znižujú uhlíkovú stopu a celkový dopad na životné prostredie.

                  

SISTERS je slovenská značka

Sme slovenská značka podporujúca lokálnych partnerov a lokálnu výrobu. Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábame v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily.

Sme hrdí na našu úlohu pri budovaní lepšieho Slovenska a dúfame, že podporíte naše podnikanie! :-)